Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

OKAZION: Parking në shitje

Postuar nga Rino Nika ne 01/03/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 595 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një parking me sipërfaqe 450 m² dhe me vendndodhje në rrugën “Hasan Riza Pasha”.
Parkingu zotëron dokumentacion të rregullt.

????Çmimi: 800'000 €
????Çmimi OKAZIONAL: 595'000 €
--------------------------------
▶Për më shumë informacion mund të na kontaktoni në këta numra kontakti:
????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 101
Vizita e fundit : 21/09 Ora 01:22
Nr i njoftimit : 13770
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK