Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

OKAZION! ZBRITJE ÇMIMI!

Postuar nga Rino Nika ne 28/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 130 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient dy-katësh biznesi me adresë: rruga “Lëvizja e Postrribës”, tek Drejtoria e Transportit Rrugor. Ka një sipërfaqe totale prej 230 m² e ndarë respektivisht në:
175 m² kati i parë (përfshirë edhe bodrum) me lartësi 4.9 m dhe 55 m² kati i dytë me lartësi 3.5 m.

Ka dy dalje kryesore, një para dhe një tjetër me tarabë për futjen e objekteve të mëdha në godinë ose ngarkim-shkarkim të kamionave.
Gëzon fasadë xhami për një reklamim sa më të mirë dhe efikas.
Ndodhet 11 m buzë rrugës.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 157
Vizita e fundit : 18/02 Ora 19:25
Nr i njoftimit : 12625
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK