Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Objekt për shitje në Rus

Postuar nga Rino Nika ne 22/03/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 95 700,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje objekt të ndodhur tek Pallati me hark, Rus.
Prona ka sipërfaqe 120 m² dhe është 3-katëshe.

Ndahet përkatësisht në: katin i parë dhe i dytë mund të shfrytëzohen si ambient biznesi ndërsa kati i tretë ofron hapësirë për banim që ofron: sallon + kuzhinë dhe një banjo. Banesa është e shtruar me parket, ka dritare duralumini. Ofrohet për shitje e mobiluar.

Ambientet për biznes janë të shtruara me pllakë dhe kanë një banjo.

????ÇMIMI: 12'000'000 lekë
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 162
Vizita e fundit : 28/01 Ora 21:09
Nr i njoftimit : 13876
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK