Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Objekt tre-katësh në shitje në K...

Postuar nga Rino Nika ne 12/07/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 490 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një objekt dy-katësh buzë rrugës në KryeBushat.
Secili kat i objektit ka një sipërfaqe prej 665 m² kurse në total sipërfaqja e ndërtesës është 2000 m².
Është në gjendje shumë të mirë dhe ka edhe 8 banjo.
Ofron edhe një oborr me sipërfaqe 800 m².

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 117
Vizita e fundit : 16/02 Ora 13:02
Nr i njoftimit : 12731
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK