Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Resort në shitje në Barbullush

Postuar nga Rino Nika ne 26/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 198 000,00 €

Qyteti/Fshati : Barbullush

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një resort luksoz me vendndodhje në Barbullush.
Në një truall prej 2250 m², ndërtesa ka një sipërfaqje 1290 m² dhe përfshin:

- Një kishëz
- Kuzhinë të madhe të plotë
- Kuzhinë të plotë për furrë buke
- Kuzhinë për larje enësh
- Dhomë për larje rrobash
- Pishinë termale për terapi 160 m² (16 x 10 metra)

Pjesa e hotelit përfshin 10 dhoma me dush dhe banjo, 2 dhoma, 7 dhoma me 2 banjo.
Për invalidët ofrohen edhe një banjo e madhe sipas kushteve.

Është e pajisur me gjenerator automatik 150 KVA, ka sistem ngrohjeje dhe 2 depo.
Prona mund të përdoret për qëllime të shumëfishta, si: shtëpi private, manastir, shtëpi për të moshuarit, shtëpi për njerëzit me aftësi të kufizuara, etj.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 167
Vizita e fundit : 19/03 Ora 19:28
Nr i njoftimit : 12614
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK