Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shiten dy dyqane super okazion!

Postuar nga Amarildo Sterkaj ne 12/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 59 900,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Dyqanet ndodhen prane Qendres tregetare ne Zdrale Shkoder.
Dyqanet jane me hipoteke.
Sip 78m2 dhe 68m2
Vetem 400€/m2

Cmimi per te dy bashke eshte 59900€
Kontakto Agjent Shitjesh Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp
Agjensia e Sherbimeve Extra.

Kontakto njoftuesin

Amarildo Sterkaj
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 69
Vizita e fundit : 17/09 Ora 04:16
Nr i njoftimit : 12536
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK