Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet ambjent biznesi sp 300 m2

Postuar nga cityhome ne 19/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 360 000,00 €

Qyteti/Fshati : shkoder

Detajet e njoftimit

CITYHOME ka per shitur ambjent biznesi sp 300 m2. Ambjenti ndodhet ne qender te qytetit te Shkodres.
Cmimi 360.000 Euro

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0683216168
cityhome.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

cityhome
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 69
Vizita e fundit : 21/09 Ora 23:47
Nr i njoftimit : 12565
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK