Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet objekt biznesi me sip 158m2.

Postuar nga Amarildo Sterkaj ne 22/05/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 170 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Objekti eshte i pozicionuar ne Rrugen e Gjere vetem 200m nga Teatri Migjeni Shkoder
Ka te instaluar imjantin e aspitimit dhe kondicionimit.
Cmimi i shitjes 170.000€
Mund te jete opsionale per tu dhene me qira.
Mund te pershtatet per ambjente zyrash, shoqate , restorant !
Kontakto Agjent Shitjesh Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp
Agjensia e Sherbimeve Extra
agjensiaextra.com

Kontakto njoftuesin

Amarildo Sterkaj
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 55
Vizita e fundit : 22/09 Ora 20:53
Nr i njoftimit : 12366
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK