Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Canon c100 cinema camera, me te gji...

Postuar nga Rudolf ne 01/08/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 2 500,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Kam per te shitur nje aparat Canon c100 cinema camera, me te gjithe aksesoret + 2 bateri eksta dhe ekran Atomos ninja 2 + 2 bateri ekstra

Kontakto njoftuesin

Rudolf

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 233
Vizita e fundit : 22/09 Ora 11:02
Nr i njoftimit : 10373
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK