Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

AUDI A8 3,7 v8 LUK S8 SUPER MJET MU...

Postuar nga indriti ne 08/12/17

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : shkoder

Kilometra : 167000

Viti Prodhimit : 2005

Motor Kubik : 3697 Cm3

Marka : Audi

Kondicioner : Po

Lenda djegese : Benzine

Detajet e njoftimit

AUDI A 8 3.7 AUTOMAT STEP TRONIC INDIVIDUAL NGJYR BLU E ERRET PERLA VITI I 6 2005 BENZIN LUK S8 KOMPLET ORIGJINAL NGA JASHT DHE BRENDA S8 FULL OPTION KRUSKOTI KARBON AUTOPILOT KOMANDA PLUS KOMPJUTER BORDI NE TIMON KLIMA TRONIK INDIVIDUAL DIXHITAL DHE MBRAPA SERDILE LEKURE NGJYR BLU ME THYERJE PALOSJE MEMORJE NGROHJE PARA DHE MBRAPA ME PALOSJE START STOP NAVI DVD CD TV 2 TELEFONA XENO BI XENO SENSOR PARKIMI PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE XHAM ANTIVERBUES PERDE ANSORE DHE MBRAPA ORIGJINAJE XHAMA TRIPLEX DOPJO XHAM DISQE S8 20 inch 4x4 ME AIRMATIK SYSTEM ME 4 POZICJONE MAKINA EDHE ZHURMEN E KA SI S8 ESHT SHUM E MBAJTUR 167000km te vetat TE GJITHA SHERBIMET E BERA MUNDESI NDRRIMI QMIMI 11500€ me ndrrim ka qmim tj MAKINA KA HY NE SHQIPERI ME 26 NENTOR 2017 MAKINA ESHT ME DOGAN GATI PER TARGA TEL VIBER WHATS 0673104755 INDRITI

Kontakto njoftuesin

indriti
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 169
Vizita e fundit : 17/07 Ora 13:05
Nr i njoftimit : 11096
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK