Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

shes Oel Astra 2001 ne gjendje perf...

Postuar nga Genti ne 29/10/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 2,50 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Kilometra : 163518

Viti Prodhimit : 2001

Motor Kubik : 4 Cm3

Marka : Opel

Kondicioner : Po

Lenda djegese : Nafte

Detajet e njoftimit

Opel Astra viti 2001 goma te reja voji dhe rripi i motorit jan nderruar letrat jan deri ne Mars 2018 Makina eshte ne gjendje perfekte.

Kontakto njoftuesin

Genti
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 397
Vizita e fundit : 22/09 Ora 11:03
Nr i njoftimit : 10840
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK