Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Jet ski motor uji

Postuar nga Bratila ne 21/02/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 7 000,00 €

Qyteti/Fshati : Velipoj-shkoder

Detajet e njoftimit

Jet ski
Seawoo ( vit prodhimi 2015)
I perdorur shume pak. Ka perafersisht 10-20 ore pune
I blere ne USA dhe i Ç’doganuar. Per arsye se ne jemi ne Shqipri 2-3 jave ne vit nuk ia vlente t’a regjistronim. I pa regjistriar dhe i pa siguruar. Vjen me bateri rezerve.
Me te gjithe dokumentacionin origjinal te blerjes

Kontakto njoftuesin

Bratila
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 149
Vizita e fundit : 17/11 Ora 00:44
Nr i njoftimit : 13715
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK