Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Orë xhepi ZENITH Zvicerane origjin...

Postuar nga Gazmir ne 09/01/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 200,00 €

Qyteti/Fshati : Shkodeër

Detajet e njoftimit

Ora punon pa problem. Ingranazhet janë tërësisht origjinale dhe të lubrifikuara.

Kontakto njoftuesin

Gazmir
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 400
Vizita e fundit : 12/07 Ora 22:09
Nr i njoftimit : 8435
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK