Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Biznes për shitje në Zues

Postuar nga Rino ne 16/10/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 280 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një biznes me vendndodhje në Zues. Trualli ka një sipërfaqe prej 800 m² dhe përfshin një ndërtesë me sipërfaqe 300 m².
✅ Biznesi ka dy ambiente kryesore: restorantin dhe një projekt ndërtimi për hotel 3-katësh.
✔Restoranti përbëhet nga:
1. Salla e brendshme, e kompletuar dhe e restauruar në mënyrë tradicionale përfshin:
-Banak
-Oxhak
-orendi luksoze dekorative
2. Kuzhina me:
-Furrë druri për piceri
-Sobë “Zanussi” profesionale me 4 vatra
-Orenditë e duhura për një kuzhinë profesionale
3. Dy banjo të kompletuara
4. Ka depo që mund të përdoret si lavanderi dhe për shërbime.
✔Oborri ndahet në:
-Pjesën e parkimit
-Ambientin e jashtëm të biznesit, që ofron 13 komplete tavolinash me karrige prej hekuri dhe mermeri, të ndodhura në një oborr të kuruar, me pemë frutore dhe gjelbërim të bollshëm.
Ofron një pamje marramendëse dhe shumë tërheqëse për një qëndrim të rehatshëm.
-Në oborr ndodhen dy zgara qymyri profesionale me elektromotor.
✅ Instalimet e biznesit:
-Një cisternë gazi 420 litër që lidhet me kuzhinën.
-Ka transformator – kabinë më vete.
-Ka sistem paneli diellor.
-Është e pajisur me sistem alarmi.

Kontakto njoftuesin

Rino
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 149
Vizita e fundit : 18/07 Ora 03:46
Nr i njoftimit : 10760
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK