Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

JEPET ME QERA NJESI TREGTARE 400 m...

Postuar nga SUN REAL ESTATE ne 30/12/16

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1 000,00 €

Qyteti/Fshati : SHKODER

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per qeramarresin

Jepet me qera njesi tregtare me hapesire 200 m² kati I (pare) dhe 200 m² kati nendhe .
Ndertesa ndodhet ne nje pike strategjike,ne pedonalen kryesore te qytetit te Shkodres.Me nje vendodhje te tille ku ka frekuentueshmeri si nga banoret vendas ashtu edhe nga turiste eshte nje mundesi per te mos u humbur per ndertimin e biznesit tuaj.

Cmimi eshte 1000 € (i diskutueshem).
Te interesuarit mund te na kontaktojne ne:
+355 66 66 66 765
ose na gjeni ne adresen:
Rr. "Kardinal Mikel Koliqi", 50m larg Trumes se Dugajve te Reja
Shkoder
ose na gjeni ne adresen:
Rr. "Kardinal Mikel Koliqi", 50m larg Trumes se Dugajve te Reja
Shkoder

Kontakto njoftuesin

SUN REAL ESTATE
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 871
Vizita e fundit : 21/07 Ora 01:37
Nr i njoftimit : 4813
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK