Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

KAMANON NE SHITJE

Postuar nga SUN REAL ESTATE ne 13/07/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 890 000,00 €

Qyteti/Fshati : SHKODER

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron per shitje nje kapanon/magazine qe pozicionohet buze rruges kryesore, nje ndertim cilesor i rikonstruktuar pjeserisht vitet e fundit.
Prona ndodhet te rruga Inxh. Gjovalin Gjadri, ngjitur ne Meat Master.

Ka nje siperfaqe toke 2206 m² dhe siperfaqe ndertimi prej 1109m² te ndare ne nje ndertese dy kateshe prej 891 m², nje ndertese tre kateshe 190m²,nje shtese nje kateshe prej 28m² dhe 1097 m² oborr.

* Ndertesa dy kateshe ka nje siperfaqe totale prej 1782m² per te dyja katet, eshte e perbere nga nje magazine per cdo kat qe e ben te pershtatshme per cdo lloj perdorim, gjithashtu ka nje ashensor per ngritjen e objekteve te renda.

* Ndertesa tre kateshe ka nje siperfaqe
totale prej 570m² per te rija katet ,eshte e
banueshme dhe ndahet ne 11 dhoma te
kompletuara me te gjitha kushtet
(kondicioner dhe banjo ne cdo dhome),
kuzhine dhe dhome ngrenie.

* Gjithashtu godina gezon dhe nje oborr te
bollshem prej 1097m² qe eshte i
shfrytezueshem per parkimin e makinave,
kamionave etj.

* Prona eshte e pajisur me certifikate te
rregullt pronesie.

* CMIMI 890'000 €

* I DISKUTUESHËM*

- Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu në adresën tonë të e-maili-t: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

SUN REAL ESTATE
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 223
Vizita e fundit : 19/07 Ora 01:30
Nr i njoftimit : 10250
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK