Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

KARBURANT+ HOTEL+ RESTORANT, NË SH...

Postuar nga SUN REAL ESTATE ne 10/07/17

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : SHKODER

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron per shitje nje Hotel 3 katesh dhe Karburant ne rrugen Shkoder-Lezhe (kilometri i 9-te) midis kryqezimit te Vau Dejesit dhe Bushatit. Prona gezon nje siperfaqe totale prej 1040m², ku 500m² truall jane ne dispozicion te karburantit dhe 540m² truall ne dispozicion te hotelit.

Ndarja e objekteve eshte si me poshte:
1) Hoteli-Bari-Restoranti
Ndertesa prej 3 kateve ka nje siperfaqe ndertimi prej 175m² per kat (525m² siperfaqe totale per te tre katet si dhe 175m² bodrum nentokesor qe mund te perdoret si depo/magazine). Ne katin e pare ndodhet nje bar-restorant, 2 tualete, pjesa e kuzhines dhe vend parkimi makinash.
Ne katin e dyte ndodhet hoteli qe perbehet nga 6 dhoma dhe 1 dhome sherbimi, te gjitha dhomat jane te pajisura me banjo personale.
Ne katin e trete ndodhet dhe nje bar me verande te bollshme.
2) Karburanti
Eshte i pajisur me 3 cisterna, me pompa funksionale te perbera nga 10 pistoleta. Gjithashtu ka ne perberje dhe nje siperfaqe ndertimi prej 30m² te ndare ne 3 zyra.

- Objekti shitet me te gjitha pajisjet, te cilat jane aktualisht ne gjendje pune.
- Pozicioni i kesaj prone eshte mjaft strategjik dhe me mundesi zhvillimi ne te ardhmen pasi ndodhet ne nje nga rruget me kryesore lidhese ne pjesen Veri-Perendimore te Shqiperise.
- Zona ka frekuentim te larte pasi lidh te gjithe fshatrat dhe komunat perreth.
- Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

CMIMI 335'000 € *I NEGOCIUESHEM*

Te interesuarit mund te na kontaktojnë ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

SUN REAL ESTATE
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 234
Vizita e fundit : 21/07 Ora 05:49
Nr i njoftimit : 10232
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK