Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

dyqan/zyre me qira

Postuar nga sun real estate ne 20/07/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 226,00 €

Qyteti/Fshati : shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me çmim okazion, sipërfaqe 40 m² dhe adresë te Pedonalja, rruga Kolë Idromeno.
Ky dyqan ndodhet në katin e dytë të ndërtesës dhe ka një pozicionim strategjik pasi ndodhet përballe hyrjes kryesore, që e bën më të dallueshëm nga kalimtarët,për këtë arsye është shumë i përshtatshëm të përdoret për çdo lloj aktiviteti, si dyqan, ambient për zyre, klinikë.. etj.

Cilësi të tjera të këtij dyqani janë:
- Ndodhet në një zonë komerçiale, me biznese të zhvilluara dhe frekuentim shumë të lartë.
- Ka vetratë xhami për një reklamim sa më të mirë.
- I shtruar i gjithi në parket laminat.

Kontakto njoftuesin

sun real estate
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 207
Vizita e fundit : 22/07 Ora 18:17
Nr i njoftimit : 10297
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK