Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ambient biznesi/sherbimi me qera ne...

Postuar nga Sun Real Estate ne 01/06/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 370,00 €

Qyteti/Fshati : Te dollari, Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qera nje ambient biznesi/sherbimi me siperfaqe 200 m², me vendodhje ne Rr: "Nuri Bushati" ( Te Dollari ). Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te nderteses me pamje nga rruga kryesore duke e bere te pershtatshme per aktivitete te ndryshme si zyra, dyqane, klinike etj. E gjithe siperfaqja qe ofron ambienti eshte pa ndarje me mure dhe ka forme te rregullt drejtkendore gje qe e favorizon per perdorime te ndryshme,
Ambjenti eshte i shtruar me pllake dhe perbehet nga :
- 1 banjo

Cilesi te ambjentit:
- eshte i pajisur me vetrate xhami, qe mundeson nje reklamim sa me te mire
- dritare duralumini

CMIMI 50'000 LEKE *I NEGOCIUESHEM*

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Sun Real Estate
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 294
Vizita e fundit : 13/09 Ora 08:24
Nr i njoftimit : 10003
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK