Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Dy godina me qira në Velipojë

Postuar nga Rino Nika ne 27/04/18

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Velipoje

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira dy godina në Velipojë.

- Ndërtesa e parë është tri-katëshe ndër të cilët 2 lëshohen me qira.
Secili kat ka një sipërfaqe prej 200 m² si dhe kanë nga 8 dhoma.
- Ndërtesa e dytë është dy-katëshe. Secili kat ka një sipërfaqe prej 180 m² dhe nga 4 dhoma.

Të gjitha dhomat janë të kompletuara, kanë sistem kondicionimi, të shtruara të gjitha me pllakë, me sistem ngrohje uji me impiant gazi.

Banesat ofrojnë edhe parking të mjaftueshëm për 10 makina.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 100
Vizita e fundit : 18/09 Ora 21:25
Nr i njoftimit : 12193
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK