Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

dyqan ne shitje

Postuar nga sun real estate ne 31/07/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 188,00 €

Qyteti/Fshati : shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira nje dyqan ne katin e pare te nje pallati me adrese: Rruga "Besnik Sykja" te Ura Dervishbeg, dhe gezon nje siperfaqe prej 25 m².

✔️Dyqani ndodhet buze trotuari, ne krah te
rruges kryesore, dhe ka dalje ne Parruce
si dhe ne Perash.

✔️ Ndodhet ne nje zone mjaft te zhvilluar,
me biznese nga me te ndryshmet dhe
me frekuentim te larte nga qytetaret.

✔️ Ka nje vetrate te madhe xhami per nje
reklamim sa me te mire, perbehet nga
nje banjo.

* Dyqani eshte rikonstruktuar kohet e fundit, dhe eshte ne gjendje mjaft te mire *.

* Eshte i pershtatshem per disa lloje aktiviteti si: farmaci, parukeri, pasticeri etj *.

Kontakto njoftuesin

sun real estate
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 224
Vizita e fundit : 16/09 Ora 14:06
Nr i njoftimit : 10363
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK