Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Hotel Meteor në shitje

Postuar nga Rino Nika ne 29/10/18

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Shtoj, Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje Hotel Meteor, të ndodhur në Shtoj.
Cilësuar si një nga hotelet e parë me 4 yje në qytetin e Shkodrës, ka krijuar një karakter krejtësisht të tijin përsa i përket komoditetit dhe qetësisë që ofrojnë ambjentet e tij.

Në një truall prej 4500 m², ndërtesa ka një sipërfaqje 470 m² dhe përfshin: -dy bare
-dy restorante, me kapacitet 50 persona
-një restorant dasmash, me kapacitet 250 persona
-dy kuzhina
-një sallë mbledhjesh
-25 dhoma hoteli, në të cilat kapaciteti është 50 persona, ku 60% e dhomave janë të pajisur me kondincioner
Në hotel Meteor ju garantohet një pushim i qetë dhe i këndshëm mes gjelbërimit, dhe kushteve të rehatshme të dhomave të gjumit.
Ofron gjithashtu një sipërfaqe prej 325 m² me pishina të hapura, dhe parking të garantuar.

– Hoteli shitet me të gjitha pajisjet
– Pozicioni i kësaj prone është mjaft strategjik dhe me mundësi zhvillimi në të ardhmen pasi ndodhet në një nga rrugët më kryesore lidhëse në pjesën Veri-Perëndimore të Shqipërisë.
– Zona ka frekuentim të lartë pasi lidh të gjithë fshatrat dhe komunat përreth.
– Prona është e pajisur me certifikatë të rregullt pronësie.

——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 110
Vizita e fundit : 20/04 Ora 19:35
Nr i njoftimit : 13220
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK