Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shiten 700m2 truall per ndertim sht...

Postuar nga Amarildo Sterkaj ne 22/05/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 75 500,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Zona eshte mjaft e mire per te jetuar.
Ka akses nga L.Rus dhe nga rruga e Kolaudimit.
Toka ka nje forme te rregullt katrore.
Cmimi 75.500€
Kontakto Agjent Shitjesh Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp
Agjensia e Sherbimeve Extra
agjensiaextra.com

Kontakto njoftuesin

Amarildo Sterkaj
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 52
Vizita e fundit : 13/09 Ora 08:24
Nr i njoftimit : 12374
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK