Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet sip 1020m2 toke.

Postuar nga Amarildo Sterkaj ne 27/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 56 100,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Toka eshte e ndodhur prane Karburantit Juk Oil vetem 300m nga Rotonda e madhe e Rusit Shkoder dhe eshte e pershtatshme per ndertimin e dy vilave. Akses direkt ne rruge kryesore.
Zona eshte e populluar vetem me vila te reja.
Cmimi 55€/m2
Kontakto Agjent Shitjesh Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp
agjensiaextra.com
Agjensia e Sherbimeve Extra vjen me ofertat me te mira ne treg!

Kontakto njoftuesin

Amarildo Sterkaj
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 142
Vizita e fundit : 15/02 Ora 10:57
Nr i njoftimit : 12621
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK