Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private dhe truall në shit...

Postuar nga Rino Nika ne 22/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 31 645,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private me sipërfaqe 98 m² të ndodhur në Melgushë. Shtëpia është një-katëshe me dy dhoma gjumi.
Trualli në të cilin ndodhet shtëpia ka një sipërfaqe prej 2 dynym me dokumente të rregullta.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 101
Vizita e fundit : 21/09 Ora 18:49
Nr i njoftimit : 12577
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK