Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Toka për shitje në Ulqin

Postuar nga Rino Nika ne 06/06/19

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Ulqin

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje dy toka të ndodhura në Bregna Reç, Ulqin.

Sipërfaqja e pronave është përkatësisht 5155 m² dhe ka dokumentacion të rregullt.

Pronat janë të përshtatshme për përdorime nga më të ndryshmet për ndërtim: si vilë private, hotel etj., ose bujqësi etj.

Zona përreth është shumë e qetë dhe me ajër të pastër.

——————————————————

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:

????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 104
Vizita e fundit : 18/02 Ora 05:56
Nr i njoftimit : 14168
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK