Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Tokë/arë në shitje në Bardhaj

Postuar nga Rino Nika ne 17/06/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 53 300,00 €

Qyteti/Fshati : Bardhaj

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë/arë me sipërfaqe 8.5 dynym e ndodhur në Bleran, Bardhaj, tek ish-vreshtat e shtetit.

Toka zotëron dokumentacion të rregullt dhe është ideale për ullishte dhe vreshta.

????ÇMIMI: 6’500’000 lekë të reja

--------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 79
Vizita e fundit : 18/02 Ora 01:01
Nr i njoftimit : 14219
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK