Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Tokë në shitje, në lagjen “Voj...

Postuar nga Rino Nika ne 25/10/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 140 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe 455 m², me vendndodhje në lagjen “Vojo Kushi”. Në një pjesë të truallit është ndërtuar një shtëpi me sipërfaqe ndërtimi 230 m², që ndodhet në katin e parë.
✔Cilësitë e truallit:
– Zona përreth është e qetë
– Trualli është i pajisur me certifikatë pronësie dhe hipoteke.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 112
Vizita e fundit : 20/04 Ora 19:35
Nr i njoftimit : 13213
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK