Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Tokë në shitje, tek ish-Poçeria

Postuar nga Rino Nika ne 17/09/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 70 866 100,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 1422 m², me vendndodhje tek ish-Poçeria. Toka është e pajisur me të gjitha dokumentat e rregullta, e përshtatshme për ndërtim duke qenë zonë e banueshme me mjaft shtëpi përreth, dhe ka dalje në rrugë.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 113
Vizita e fundit : 20/04 Ora 18:05
Nr i njoftimit : 13039
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK