Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Tokë në shitje në Dobraç

Postuar nga Rino Nika ne 09/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 63 000,00 €

Qyteti/Fshati : Dobraç

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Dobraç, pranë kompleksit “Zmijani”. Toka ka një sipërfaqe prej 8 dynym dhe zotëron dokumentacion të rregullt pronësie.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 71
Vizita e fundit : 22/09 Ora 10:33
Nr i njoftimit : 12515
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK