Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Tokë në shitje në Dobraç

Postuar nga Rino Nika ne 19/07/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 71 371,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me vendndodhje në Dobraç, afër klinikës dentare “Sufaj”. Toka ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 3 dynym.
Është e pajisur me të gjitha dokumentat e rregullta dhe është shumë e përshtatshme për ndërtim duke qenë zonë e banueshme me mjaft shtëpi përreth.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 167
Vizita e fundit : 24/04 Ora 12:04
Nr i njoftimit : 12791
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK