Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Tokë në shitje në Kuç

Postuar nga Rino ne 04/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 25 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 3 dynym dhe me adresë te rruga Hekurudhore, te Ura e Kuçit.

✔Cilësitë e tokës:

– Ndodhet shumë pranë rrugës kryesore.

– Ka dokumentacion të rregullt pronësie.

????ÇMIMI: 25’000 €

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 51
Vizita e fundit : 18/10 Ora 14:51
Nr i njoftimit : 14298
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK