Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Tokë për shitje në Draçin

Postuar nga Rino Nika ne 09/07/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 390 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në Draçin, vetëm 40 m larg unazës së Perashit.
Sipërfaqja e tokës është 3000 m² dhe ndodhet buzë rrugës.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 167
Vizita e fundit : 20/04 Ora 01:21
Nr i njoftimit : 12718
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK