Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Tokë për shitje në Shirokë

Postuar nga Rino Nika ne 06/07/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 294 360,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë 7359 m² në Shirokë.
Toka ndodhet vetëm 4 kilometra larg qytetit të Shkodrës në bregun e Liqenit, si dhe afër malit të Taraboshit.
Në vitet e fundit zona turistike e Shirokës po merr gjallëri dita-ditës nga vendasit si dhe nga turistët.
Vendndodhja e tokës ka një pamje të mrekullueshme dhe përrallore e cila jep mundësi për projekte të ndryshme si: pishina, plazh privat, etj.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 127
Vizita e fundit : 17/02 Ora 13:51
Nr i njoftimit : 12698
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK