Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Tokë për shitje në Tepe

Postuar nga Rino ne 05/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 129 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në Tepe. Toka ka një sipërfaqe prej 802 m² dhe ndodhet buzë rrugës kryesore.
Prona gëzon dokumentacion të rregullt pronësie.

Kontakto njoftuesin

Rino
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 69
Vizita e fundit : 21/09 Ora 19:15
Nr i njoftimit : 12500
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK