Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Tokë për shitje në Tepe

Postuar nga Rino Nika ne 01/08/19

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Tepe

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në Tepe.
Toka ka një sipërfaqe prej 802 m² dhe ndodhet buzë rrugës kryesore.
Prona gëzon dokumentacion të rregullt pronësie.

????ÇMIMI: 20’000 lekë të reja/m²
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 39
Vizita e fundit : 19/10 Ora 15:19
Nr i njoftimit : 14485
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK