Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Tokë për shitje pas Zmijanëve

Postuar nga Rino Nika ne 22/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 22 250,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me një sipërfaqe prej 1800 m², pas Zmijanëve, në periferi të qytetit të Shkodrës në një zonë të qetë dhe plot ajër të pastër.

✔Cilësitë e tokës:

– Toka është e përshtatshme për ndërtimin e një vile, shtëpi private apo firma të ndryshme ndërtimi etj

– Toka është e pajisur me dokumenta te rregullta.

????ÇMIMI: 27 milionë lekë

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:

????+355 67 66 66 765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 75
Vizita e fundit : 18/02 Ora 01:55
Nr i njoftimit : 14560
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK