Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Tokë për shitje pranë Kullave It...

Postuar nga Rino Nika ne 25/06/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 72 600,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në rrugën “Sheuqet Muka”, pranë Kullave Italiane.

Cilësitë e tokës:

– Toka ndodhet në një zonë të populluar dhe të qetë.

– Ka një hapësire prej 330m² dhe është e përshtatshme për ndërtim banese ose të një ndërtese shërbimesh.

– Kjo pronë është e pajisur me çertifikatë të rregullt pronësie.

????ÇMIMI: 220 €/m² *I NEGOCIUESHËM*

——————————————————

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 77
Vizita e fundit : 18/02 Ora 00:48
Nr i njoftimit : 14255
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK