Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Truall në shitje në Tepe

Postuar nga Rino Nika ne 06/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 120 352,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me një sipërfaqe prej 1000 m² të ndodhur në Tepe dhe me dalje në rrugën kryesore.
Prona gëzon dokumentacion të rregullt pronësie.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 67
Vizita e fundit : 21/09 Ora 11:34
Nr i njoftimit : 12504
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK