Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Truall për shitje në Perash

Postuar nga Rino Nika ne 24/06/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 56 500,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një truall të ndodhur në Perash, tek Isa Boletini.

Ka një sipërfaqe prej 177.7 m², në të cilën ndodhet një shtëpi private dy-katëshe me sipërfaqe 60.5 m².

Shtëpia është e mobiluar dhe ka një dhomë gjumi dhe një sallon.

????ÇMIMI: 6’900’000 lekë të reja

———————————————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 91
Vizita e fundit : 18/02 Ora 00:48
Nr i njoftimit : 14247
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK