Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Hotel me qira në Velipojë

Postuar nga Rino Nika ne 10/04/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 6 000,00 €

Qyteti/Fshati : VELIPOJË

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një hotel 3-katësh në Velipojë, të ndodhur në rrugën nr.13, pas rrugës kryesore.
Hoteli ka një sipërfaqe prej 187 m² dhe ka 12 dhoma.
Është i shtruar krejtësisht me pllaka, ka 14 banjo dhe ballkone në çdo kat.
Ofron edhe garazh.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 56
Vizita e fundit : 16/07 Ora 17:24
Nr i njoftimit : 12077
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK