Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Hyrje 2+1 me qira, rruga “Ludovik...

Postuar nga Rino Nika ne 12/01/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 250,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një hyrje 2+1 me sipërfaqe 120 m² të ndodhur në katin e parë, në rrugën “Ludovik Saraçi”. Hapësira e bollshme ofron një sallon, dy dhoma gjumi, dhe dy banjo.
Ngrohja shtëpisë bëhet me sistem kaldaje. Hyrja ofrohet e mobiluar.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 153
Vizita e fundit : 21/09 Ora 03:35
Nr i njoftimit : 13534
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK