Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Hyrje 2+1 me qira, te Spitalet

Postuar nga Rino Nika ne 06/11/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 320,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një hyrje në kat të parë të një shtëpie private.
Banesa ka një sipërfaqe prej 85 m² dhe ndodhet te Spitalet.
Ka dy dhoma gjumi, një sallon, një banjo me të gjitha hidrosanitaret cilësore, vaskë me hidromasazh dhe dy ballkone.
Ka 3 kondicionerë, termoizolim dhe kapotë të jashtme.
Është e pajisur edhe me sistem alarmi dhe ka oborr. Hyrja jepet me qira e mobiluar.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 262
Vizita e fundit : 21/09 Ora 17:00
Nr i njoftimit : 13250
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK