Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Hyrje 2+1 me qira, te Spitalet

Postuar nga Rino Nika ne 30/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 320,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një hyrje në kat të parë të një shtëpie private.

Banesa ka një sipërfaqe prej 85 m² dhe ndodhet te Spitalet.

Ka dy dhoma gjumi, një sallon, një banjo me të gjitha hidrosanitaret cilësore, vaskë me hidromasazh dhe dy ballkone.

Ka 3 kondicionerë, termoizolim dhe kapotë të jashtme.

Është e pajisur edhe me sistem alarmi dhe ka oborr. Hyrja jepet me qira e mobiluar.

????ÇMIMI: 320 €/muaj

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 51
Vizita e fundit : 10/12 Ora 11:24
Nr i njoftimit : 14464
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK