Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Jepet me qera shtepi private sip 50...

Postuar nga cityhome ne 06/09/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 75,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

CITYHOME jep me qera shtepi private.
Adresa: Ne rus.

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

cityhome
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 170
Vizita e fundit : 16/07 Ora 16:32
Nr i njoftimit : 10539
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK