Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Jepet me qera vile 2 kate sp 180 m2

Postuar nga cityhome ne 06/09/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 350,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

CITYHOME jep me qera vile 2 kate sip 180 m2. Adresa: Afer Pedonales. Shkoder

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

cityhome
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 161
Vizita e fundit : 17/07 Ora 21:48
Nr i njoftimit : 10541
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK