Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Jepet me qera vile sip 95

Postuar nga cityhome ne 10/07/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 150,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

CITYHOME jep me qera shtepi private sip 95 m2. Shtepi eshte e mobiluar, gjithashtu ka dhe oborr per parking makine.
Adresa : Rus. Shkoder

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

cityhome
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 295
Vizita e fundit : 19/09 Ora 12:19
Nr i njoftimit : 10233
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK