Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Jepet me qira vile 2 kateshe me obo...

Postuar nga Amarildo Sterkaj ne 23/03/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 699,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Perberja:
1 sallon
1 kuzhine
2 wc
1 lavanderi
6 dhoma gjumi
2 ballkone
Shtepia ka te instaluar dhe sisetenin e ngrohjes.
Sip ndertimi 140m2 per kat
Sip totale 500m2
Mund te jete e pershtatshme per ndonje Shoqate ose per ndonje Hostel apo B&B!
Cmimi 699€ /muaji i diskutueshem ne varesi te kontrates.
Kontakto Agjent Shitjesh Amarildo Sterkaj +355692883398
Viber ose whatsapp
agjensiextra.com
Agjensia e Sherbimeve Extra

Kontakto njoftuesin

Amarildo Sterkaj
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 78
Vizita e fundit : 18/07 Ora 07:22
Nr i njoftimit : 11891
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK