Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi 2+1 me qira te Gjykata

Postuar nga Rino Nika ne 13/03/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 190,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi me qira me sipërfaqe 120 m² te rruga e Gjykatës.

✅Shtëpia përbëhet nga:
- 2 dhoma gjumi
- Sallon dhe kuzhinë
- 2 banjo

✔Cilësitë:
- Shtëpia është e mobiluar.
- Është e shtruar me pllakë dhe çardak.
- Ofron një oborr prej 25 m².

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 108
Vizita e fundit : 17/07 Ora 08:38
Nr i njoftimit : 11796
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK