Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi me qira te Dugajët e reja

Postuar nga Rino Nika ne 23/03/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 123,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 1+1 me sipërfaqe 60 m² të ndodhur në katin e dytë te Dugajët e Reja.

Shtëpia është e shtruar me pllakë dhe është e mobiluar.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 89
Vizita e fundit : 17/07 Ora 12:01
Nr i njoftimit : 11916
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK